UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Głównym centrum imprezy powinna być Starówka tak jak w każdym mieście posiadającymi takową ! Tutaj Starówka spi snem starca ! Imprez na obrzeżach albo w lesie ! Jest lato czas, aby chociaż teraz Starówka ożyła! Bo nudno jyz się na niej robi !