Wybrany wątek opinii

rozumiem, że on jest z Elbląga, ale redakcjo..... bez przesady....
(2025.06.15)
Duma portEl, nawalony jechał śpiewać do Opola " wypijmy za błędy ! Brawo.... honorowy...
xix (2025.06.16)
Powrót do komentarzy