UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@husaria - Z matematyki też jesteś do tyłu. Bezrobocie spada. Tobie rośnie. Praca za najniższą krajową to wybór nie konieczność. Podniecaj się najniższą krajową w Europie jakby była ona godna. Weź się do roboty.