57
15.06.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
A jakich interesujących wiadomości spodziewacie się po tych pismakach z port-elu i ich red nacz gruszce ???? Już dawno spadli na psy...
jonasz (2025.06.16)

info

1  
  2
Czy Pan Ryszard był trzeźwy ?? U znanych ludzi różnie z tym bywa
okoniowaty (2025.06.16)
I co minusy bo mamusie prawda boli!!!!
(2025.06.16)
@husaria - Putinowska husaria.
(2025.06.16)
@Jurek z druugiego - Rysio był w Pierwszym, a TY w II LO, tym dla mniej zdolnych i ci pili więcej, dlatego wypisujesz głupoty... pamiętaj, "walka z alkoholizmem to walka z wiatrakami i walkę tą wygraliśmy, zamieniając wiatraki na młyny parowe w przemyśle gorzelniczym " / Rewiński kabaret TEY/.... bo większość rządów polskich do PiSowskiego włącznie ogłupiała naród także gorzałą... @C2H5OH
(2025.06.16)
@husaria - Jakimi kryteriami to pomierzyłeś? Stopa bezrobocia w Polsce jest jedną z najniższych w Unii Europejskiej. Wzrost gospodarczy dwa razy wyższe niż średnia w UE. Realny wzrost płac. Można być w opozycji ale wskaźnikami mierzy się ekonomię. Milionerzy z PiS naobiecują jeszcze jakieś darmowe frytki dla plebsu? Tonery do druku pieniądza zawsze w NBP czekają. Zrozumiesz kiedyś, że politycy PiS utrzymujący, że lenie i nieroby to ich elektorat do sponsorowania są w silnym konflikcie z Konfederacją. A czekam na Konfederację u władzy z utęsknieniem.800+ tylko dla pracujących Polaków. Plus podatkowa rewolucja.
(2025.06.16)
Stopniowe oddawanie suwerennosci Polski w niemieckie łapy, Bezrobocie drastycznie wzrasta, płaca minimalna to najnizsza w europie jalmuzna ktora nie pozwala na podstawowa egzystencje czlowieka, jest to płaca uwałaczajaca, tragiczna sytuacja w sluzbie zdrowia, system jest nastawiony kuprem do pacjenta swiadczenia sa skandalicznie niskiej jakosci, podejscie lekarzy w uslugach na nfz to olewanie pcajenta, wieloletnie kolejki do specjalistow, pacjenci sa zmuszeni wydawac swoje poieniadze na wizyty i zabiegi prywatnie dlatego ze wiele uslug nie jest na nafz, i jest po prostu szybciej. Jesli ktos zarabia minimalna i zachoruje to albo cierpi latami albo popelnia sepuku, lub w ostatecznosci zaklada zbiorke internetowa na leczenie.
husaria (2025.06.16)
@okoniowaty - Nie, według niektórych tabloidów miał 1,6 promka. Ciekawe czy atutko zabiorą.
123W (2025.06.16)
Rysiki to dobre chłopaki
Uls (2025.06.16)

info

1  
  0
Okazuje się jednak, że nie w drodze na koncert, tylko dzień wcześniej i że był na podwójnym gazie. A już mu współczułem...
(2025.06.16)

info

1  
  2