UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Fvh - Prawie dwa lata rządzi koalicja i tylko wszystko zmienia się na gorsze. Ty jak Tusk PIS, PIS i PIS i tak do końca tragicznej kadencji nierobów.

bra

Anuluj