UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Cel i ambicje są jasne - Elbląg ma być najbrzydszym miastem w Polsce, tak by nikt nie żałował gdy połknie go Moskwa, z Braniewem oczywyście. Dlatego betonowa niecka, dla tego Mytych i wyburzenia dawnej architektury. Ma być jak w Rosyji...

Batociak

Anuluj