UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Suchy i w przyszłości zarośnięty. Już dziś ZZM nie wyrabia się z koszeniem trawników w mieście. Półtora metrowa trawa już kładzie się. Na ul. Saperów częściowo tyko skoszono. I to bardzo niechlujnie. Żywopłoty wchodzą na chodnik razem z straszącymi badylami suchych drzew.