UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ładnie napisane, choć ta mała rzecz też mnie czasem cieszy, lecz za mała jest, żeby dobrze zgrzeszyć.
ST.
Ładnie napisane, choć ta mała rzecz też mnie czasem cieszy, lecz za mała jest, żeby dobrze zgrzeszyć.
ST.