UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Suchy i w przyszłości zarośnięty. Już dziś ZZM nie wyrabia się z koszeniem trawników w mieście. Półtora metrowa trawa już kładzie się. Na ul. Saperów częściowo tyko skoszono. I to bardzo niechlujnie. Żywopłoty wchodzą na chodnik razem z straszącymi badylami suchych drzew.