Wybrany wątek opinii

a podobno w ramach ochrony klimatu rząd walczy z betonozą w miastach? Jeśli władze miasta są z KO powinny walczyć o mokry zbiornik. A może warto napisać o tym do p. Kotuli do ministerstwa?
(2025.06.11)
Oni mają tą samą inteligencję może lepiej nie hehe
Niepocieszony wyborca (2025.06.11)
Powrót do komentarzy