Wybrany wątek opinii
a podobno w ramach ochrony klimatu rząd walczy z betonozą w miastach? Jeśli władze miasta są z KO powinny walczyć o mokry zbiornik. A może warto napisać o tym do p. Kotuli do ministerstwa?
Do moderacji
Odpowiedz
19
1
Oni mają tą samą inteligencję może lepiej nie hehe
Do moderacji
Odpowiedz
4
1