UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Mieliście basen miejski który pełnił by funkcje zbiornika retencyjnego i kąpieliska ale nie, lepiej wykopać kałuże i jakieś zjeżdżalnie. A teraz suchy zbiornik betonowy przy Bażantarni!. Te władze coraz bardziej mnie zadziwiają. Przy następnych wyborach samorządowych wybierzcie kogo innego bo ten sam układ dalej niszczy Elbląg a przy okazji betonuje naturę.
Dość tego hałatajstwa