UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

a podobno w ramach ochrony klimatu rząd walczy z betonozą w miastach? Jeśli władze miasta są z KO powinny walczyć o mokry zbiornik. A może warto napisać o tym do p. Kotuli do ministerstwa?


Anuluj