UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Mieliście basen miejski który pełnił by funkcje zbiornika retencyjnego i kąpieliska ale nie, lepiej wykopać kałuże i jakieś zjeżdżalnie. A teraz suchy zbiornik betonowy przy Bażantarni!. Te władze coraz bardziej mnie zadziwiają. Przy następnych wyborach samorządowych wybierzcie kogo innego bo ten sam układ dalej niszczy Elbląg a przy okazji betonuje naturę.

Dość tego hałatajstwa