36
04.06.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Uśmiechnijcie się brygada - Też to widziałem. Szok, jak można z siebie takiego pajaca zrobić. Pokolenia będą to oglądały.
(2025.06.04)
wrócił od śledzi
pawe (2025.06.04)
@3 mld w błoto - Kanał Jagielloński łączy Nogat z rzeką Elbląg, to nie jest wina Kaczyńskiego, że most pomiędzy Bielnikiem Drugim a Kępą Rybacką jest jaki jest. To ekipa PO odbudowała i wyremontowała wrota przeciwsztormowe przy tym moście, a mogli zbudować śluzę, która mogłaby usunąć ten problem. Przekop Mierzei to całkiem inna bajka, to trafna inwestycja, gdyby Twoi ulubieńcy nie blokowali inwestycji okołoportowych w Elblągu, to wszystko by ruszyło z kopyta, jesteś cienkim Bolkiem i nie wypisuj bzdur.
Ędward Ącki (2025.06.04)
@3 mld w błoto - A wiesz gdzie jest w ogóle Kanał Jagielloński? Po co wpływać na może jak można to zrobić krótszym szlakiem? Krytykujesz tylko żeby krytykować.
(2025.06.04)
@Jawamwojtaniewybierałem - Towarzysz dwoi się i troi aby zapracować na judaszowski chleb
(2025.06.04)
Pisałem o tym 15 lat temu, niestety nie było zainteresowania u nikogo: https://www.portel.pl/gospodarka/kto-kupi-jantar/41609
# (2025.06.04)
Brawo Denar!
ASF (2025.06.04)

info

6  
  4
@# - Dziękujemy za przypomnienie, dopisaliśmy ten wątek :) Pozdrawiam serdecznie.
redaktor (2025.06.04)
" przyjmowanie na pokładzie ważnych gości. " Tak tylko przypominam: to jest statek zakupiony w ramach budzetu obywatelskiego. NIe ma zgody, aby zrobic z niego łajbe dla VIPów, " wilkowyjski Coutry Club".
Mieszkancy (2025.06.04)
@Ędward Ącki - Tu bardziej chodzi o most w Kapkach zbudowany na potrzeby objazdu jaki powstal, gdy remontowano stara siódemke w 2006r. Faktycznie jest on nisko zawieszony. Stateczek jest nieduży i wybrano droge najkrotsza. Ale pisanie ze taki rzeczny stateczek, mialby z Bydgoszy plynac do Baltyku, by wchodzic specjalnie przez przekop i nadrabiac mnostwo drogi... to zwyczajny troling jest.
Realista1 (2025.06.04)