A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Uśmiechnijcie się brygada - Też to widziałem. Szok, jak można z siebie takiego pajaca zrobić. Pokolenia będą to oglądały.
wrócił od śledzi
@3 mld w błoto - Kanał Jagielloński łączy Nogat z rzeką Elbląg, to nie jest wina Kaczyńskiego, że most pomiędzy Bielnikiem Drugim a Kępą Rybacką jest jaki jest. To ekipa PO odbudowała i wyremontowała wrota przeciwsztormowe przy tym moście, a mogli zbudować śluzę, która mogłaby usunąć ten problem. Przekop Mierzei to całkiem inna bajka, to trafna inwestycja, gdyby Twoi ulubieńcy nie blokowali inwestycji okołoportowych w Elblągu, to wszystko by ruszyło z kopyta, jesteś cienkim Bolkiem i nie wypisuj bzdur.
@3 mld w błoto - A wiesz gdzie jest w ogóle Kanał Jagielloński? Po co wpływać na może jak można to zrobić krótszym szlakiem? Krytykujesz tylko żeby krytykować.
@Jawamwojtaniewybierałem - Towarzysz dwoi się i troi aby zapracować na judaszowski chleb
Pisałem o tym 15 lat temu, niestety nie było zainteresowania u nikogo: https://www.portel.pl/gospodarka/kto-kupi-jantar/41609
Brawo Denar!
@# - Dziękujemy za przypomnienie, dopisaliśmy ten wątek :) Pozdrawiam serdecznie.
" przyjmowanie na pokładzie ważnych gości. "
Tak tylko przypominam: to jest statek zakupiony w ramach budzetu obywatelskiego. NIe ma zgody, aby zrobic z niego łajbe dla VIPów, " wilkowyjski Coutry Club".
@Ędward Ącki - Tu bardziej chodzi o most w Kapkach zbudowany na potrzeby objazdu jaki powstal, gdy remontowano stara siódemke w 2006r. Faktycznie jest on nisko zawieszony. Stateczek jest nieduży i wybrano droge najkrotsza.
Ale pisanie ze taki rzeczny stateczek, mialby z Bydgoszy plynac do Baltyku, by wchodzic specjalnie przez przekop i nadrabiac mnostwo drogi... to zwyczajny troling jest.