Wybrany wątek opinii

Kanał Jagielloński??? To po co wam kaczysci zrobili przekop za prawie 3 mld ??? Drogi i nieużywany pomnik kaczyzmu. No cóż - " Polacy" tak wybrali
3 mld w błoto (2025.06.04)
@3 mld w błoto - Spójrz na mapę dróg wodnych, pomyśl, usuń swój komentarz, przeproś drzewo które produkuje dla Ciebie powietrze, którym oddychasz.
Seaman (2025.06.04)
@Seaman - Nie w 3 mld w bloto, tylko dużm mniej. Reszta w kieszenie.
(2025.06.04)
@3 mld w błoto - Kanał Jagielloński łączy Nogat z rzeką Elbląg, to nie jest wina Kaczyńskiego, że most pomiędzy Bielnikiem Drugim a Kępą Rybacką jest jaki jest. To ekipa PO odbudowała i wyremontowała wrota przeciwsztormowe przy tym moście, a mogli zbudować śluzę, która mogłaby usunąć ten problem. Przekop Mierzei to całkiem inna bajka, to trafna inwestycja, gdyby Twoi ulubieńcy nie blokowali inwestycji okołoportowych w Elblągu, to wszystko by ruszyło z kopyta, jesteś cienkim Bolkiem i nie wypisuj bzdur.
Ędward Ącki (2025.06.04)
@3 mld w błoto - A wiesz gdzie jest w ogóle Kanał Jagielloński? Po co wpływać na może jak można to zrobić krótszym szlakiem? Krytykujesz tylko żeby krytykować.
(2025.06.04)
@Ędward Ącki - Tu bardziej chodzi o most w Kapkach zbudowany na potrzeby objazdu jaki powstal, gdy remontowano stara siódemke w 2006r. Faktycznie jest on nisko zawieszony. Stateczek jest nieduży i wybrano droge najkrotsza. Ale pisanie ze taki rzeczny stateczek, mialby z Bydgoszy plynac do Baltyku, by wchodzic specjalnie przez przekop i nadrabiac mnostwo drogi... to zwyczajny troling jest.
Realista1 (2025.06.04)
@3 mld w błoto - Geografii w szkole nie było albo akurat mapami rozpalałeś ognisko z kolegami popijajàc od małolata bełty
Czesiorpg (2025.06.05)
Powrót do komentarzy