Wybrany wątek opinii
Do moderacji
Odpowiedz
16
40
@3 mld w błoto - Spójrz na mapę dróg wodnych, pomyśl, usuń swój komentarz, przeproś drzewo które produkuje dla Ciebie powietrze, którym oddychasz.
Do moderacji
Odpowiedz
18
6
@Seaman - Nie w 3 mld w bloto, tylko dużm mniej. Reszta w kieszenie.
Do moderacji
Odpowiedz
8
9
@3 mld w błoto - Kanał Jagielloński łączy Nogat z rzeką Elbląg, to nie jest wina Kaczyńskiego, że most pomiędzy Bielnikiem Drugim a Kępą Rybacką jest jaki jest. To ekipa PO odbudowała i wyremontowała wrota przeciwsztormowe przy tym moście, a mogli zbudować śluzę, która mogłaby usunąć ten problem. Przekop Mierzei to całkiem inna bajka, to trafna inwestycja, gdyby Twoi ulubieńcy nie blokowali inwestycji okołoportowych w Elblągu, to wszystko by ruszyło z kopyta, jesteś cienkim Bolkiem i nie wypisuj bzdur.
Do moderacji
Odpowiedz
7
4
@3 mld w błoto - A wiesz gdzie jest w ogóle Kanał Jagielloński? Po co wpływać na może jak można to zrobić krótszym szlakiem? Krytykujesz tylko żeby krytykować.
Do moderacji
Odpowiedz
5
2
@Ędward Ącki - Tu bardziej chodzi o most w Kapkach zbudowany na potrzeby objazdu jaki powstal, gdy remontowano stara siódemke w 2006r. Faktycznie jest on nisko zawieszony. Stateczek jest nieduży i wybrano droge najkrotsza.
Ale pisanie ze taki rzeczny stateczek, mialby z Bydgoszy plynac do Baltyku, by wchodzic specjalnie przez przekop i nadrabiac mnostwo drogi... to zwyczajny troling jest.
Do moderacji
Odpowiedz
3
1
@3 mld w błoto - Geografii w szkole nie było albo akurat mapami rozpalałeś ognisko z kolegami popijajàc od małolata bełty
Do moderacji
Odpowiedz
0
0