Wybrany wątek opinii

Do dziś śmieję się do rozpuku gdy oglądam film ze sztabu PO po ogłoszeniu wyników sondażowych chwilę po 21.Bardzo mnie to bawi od początku tygodnia. Pogrzeb platformy a oni skaczą z radości. Nowacka wyglądała na jakąś w trasie euforii. Oni skakali i się śmiali a nie wiedzieli że statek który płyną właśnie uderzył w górę lodową. Za 2 godziny byli już pod wodą. Totalna kompromitacja tego pseudo rządu.
Uśmiechnijcie się brygada (2025.06.04)
@Uśmiechnijcie się brygada - Też to widziałem. Szok, jak można z siebie takiego pajaca zrobić. Pokolenia będą to oglądały.
(2025.06.04)
Powrót do komentarzy