Wybrany wątek opinii
" przyjmowanie na pokładzie ważnych gości. "
Tak tylko przypominam: to jest statek zakupiony w ramach budzetu obywatelskiego. NIe ma zgody, aby zrobic z niego łajbe dla VIPów, " wilkowyjski Coutry Club".
Do moderacji
Odpowiedz
13
1
@Mieszkancy - broń Boże pisiorów, śliwków, tuskow, nowogrod, kich, dudow i hgw co jeszcze, postawić statek do muzeum.
Do moderacji
Odpowiedz
0
1