A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
na czym ma niby ma polegac ta " atrakcja"? to grat typu ulep, jest to zabytek sztuki druciarstwa wodniackiego, Elblag powinien kombinować jak kupuc coś nowoczesnego z potencjałem na przyszłość, grat 10 razy przebudowany ma być atrakcją?
@dziwnie sytuacja - Tak jest i będzie atrakcją. Się nie podoba, na pole se idź.
Pszczoły nie tracą czasu na przekonywanie much, że miód jest lepszy od g***na.
@Mieszkancy - broń Boże pisiorów, śliwków, tuskow, nowogrod, kich, dudow i hgw co jeszcze, postawić statek do muzeum.
Finał kampani traszki to kapitalny TYTANIC. Góra lodowa na horyzoncie a oni tańczą wciąż, brawo los! Uwiebliam takie akcje. Uśmiechnijcie się brygada co wy na to? buhahaha
pierwsza "dama" haha ale beka, jaja jak berety oni już stanowiska rozdawali, ,dmay sobie robili al za 2 godziny, co za amatorzy :) Super ze przegrał, brawo brawo brawo :) nawrocki wygrał i to było wiadomo.
@dziwnie sytuacja - To jest właśnie atrakcja statek wyprodukowany na miejscu, z ciekawą historią, cenny eksponat.
Na tych zdjęciach to najlepiej wypadła krowa brodząca w wodzie....
@3 mld w błoto - Geografii w szkole nie było albo akurat mapami rozpalałeś ognisko z kolegami popijajàc od małolata bełty