36
04.06.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
na czym ma niby ma polegac ta " atrakcja"? to grat typu ulep, jest to zabytek sztuki druciarstwa wodniackiego, Elblag powinien kombinować jak kupuc coś nowoczesnego z potencjałem na przyszłość, grat 10 razy przebudowany ma być atrakcją?
dziwnie sytuacja (2025.06.04)
@dziwnie sytuacja - Tak jest i będzie atrakcją. Się nie podoba, na pole se idź.
(2025.06.04)
"Znaj proporcjum mocium panie"! Co w nim takiego szczególnego!? I czym tu się tak niezdrowo podniecać!? Krypa jak krypa... Niech mnie ktoś wytłumaczy...
(2025.06.04)

info

5  
  3
Pszczoły nie tracą czasu na przekonywanie much, że miód jest lepszy od g***na.
(2025.06.04)
@Mieszkancy - broń Boże pisiorów, śliwków, tuskow, nowogrod, kich, dudow i hgw co jeszcze, postawić statek do muzeum.
Elblążanintoja (2025.06.04)
Finał kampani traszki to kapitalny TYTANIC. Góra lodowa na horyzoncie a oni tańczą wciąż, brawo los! Uwiebliam takie akcje. Uśmiechnijcie się brygada co wy na to? buhahaha
(2025.06.05)

info

1  
  0
pierwsza "dama" haha ale beka, jaja jak berety oni już stanowiska rozdawali, ,dmay sobie robili al za 2 godziny, co za amatorzy :) Super ze przegrał, brawo brawo brawo :) nawrocki wygrał i to było wiadomo.
(2025.06.05)

info

2  
  3
@dziwnie sytuacja - To jest właśnie atrakcja statek wyprodukowany na miejscu, z ciekawą historią, cenny eksponat.
(2025.06.05)
Na tych zdjęciach to najlepiej wypadła krowa brodząca w wodzie....
BlackJack (2025.06.05)

info

5  
  1
@3 mld w błoto - Geografii w szkole nie było albo akurat mapami rozpalałeś ognisko z kolegami popijajàc od małolata bełty
Czesiorpg (2025.06.05)