UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Ędward Ącki - Tu bardziej chodzi o most w Kapkach zbudowany na potrzeby objazdu jaki powstal, gdy remontowano stara siódemke w 2006r. Faktycznie jest on nisko zawieszony. Stateczek jest nieduży i wybrano droge najkrotsza. Ale pisanie ze taki rzeczny stateczek, mialby z Bydgoszy plynac do Baltyku, by wchodzic specjalnie przez przekop i nadrabiac mnostwo drogi... to zwyczajny troling jest.

Realista1