Wybrany wątek opinii

No i super. Jantar najlepiej by się komponował vis'a'vis wejśca do Muzeum A-H od strony Bulwaru Zygmunta Augusta oczywiści na prawy brzegu rzeki Elblag. Byłby niejako poszerzoną ekspozycją nawiązującą do tych artefaktów przemysłowych zgromadzonych już na dziedzińcu.
(2025.06.04)
wrócił od śledzi
pawe (2025.06.04)
Powrót do komentarzy