UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@3 mld w błoto - Kanał Jagielloński łączy Nogat z rzeką Elbląg, to nie jest wina Kaczyńskiego, że most pomiędzy Bielnikiem Drugim a Kępą Rybacką jest jaki jest. To ekipa PO odbudowała i wyremontowała wrota przeciwsztormowe przy tym moście, a mogli zbudować śluzę, która mogłaby usunąć ten problem. Przekop Mierzei to całkiem inna bajka, to trafna inwestycja, gdyby Twoi ulubieńcy nie blokowali inwestycji okołoportowych w Elblągu, to wszystko by ruszyło z kopyta, jesteś cienkim Bolkiem i nie wypisuj bzdur.
Ędward Ącki