UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Taka "wycieczka" z Zawady na Dębicę? Tam tak często się nie jeździ więc nawet 20 zł wydać na taksówkę warto. Bedzie szybciej i krótszy przejazd. Wiem, że się wszystkim nie dogodzi, ale jakoś komunikacja w Elblągu nie ma szczęścia do "ustawiaczy" rozkładów. Ja nie pracuję bo jestem emerytką, nie pamietam kiedy jechałam autobusem czy tramwajem, ale tym co muszą korzystać współczuję.

Ewa.M.

Anuluj