UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Taka "wycieczka" z Zawady na Dębicę? Tam tak często się nie jeździ więc nawet 20 zł wydać na taksówkę warto. Bedzie szybciej i krótszy przejazd. Wiem, że się wszystkim nie dogodzi, ale jakoś komunikacja w Elblągu nie ma szczęścia do "ustawiaczy" rozkładów. Ja nie pracuję bo jestem emerytką, nie pamietam kiedy jechałam autobusem czy tramwajem, ale tym co muszą korzystać współczuję.
Ewa.M.