UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
ta linia to nieporozumienie. Syn zamiast linia 22 jechać 13 minut do szkoły będzie jeździł naokoło dobre 30 minut przez dworzec. Na nic zdały się tłumaczenia. Ułatwiło tylko nie wiem komu. Mama dziś z orzeszkowej na Dębice jechała też bardzo długo naokoło oczywiście. Linia 22 dojeżdżały dzieci z osiedla za Politechniką, łęczyckiej itd. Teraz ani godz nie pasują a trasa też bardzo wydłużona.
Nieporozumienie