UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Taka "wycieczka" z Zawady na Dębicę? Tam tak często się nie jeździ więc nawet 20 zł wydać na taksówkę warto. Bedzie szybciej i krótszy przejazd. Wiem, że się wszystkim nie dogodzi, ale jakoś komunikacja w Elblągu nie ma szczęścia do "ustawiaczy" rozkładów. Ja nie pracuję bo jestem emerytką, nie pamietam kiedy jechałam autobusem czy tramwajem, ale tym co muszą korzystać współczuję.
Ewa.M.