UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Na tak długiej trasie autobus powinien jechać co 15 minut, a nie tylko 2 na godzinę. Zanim przejedzie pół trasy to będzie zapchany, zwłaszcza w roku szkolnym. I po co przez ten dworzec?? Grunwaldzka i Bema zawsze zakorkowane.