UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Na tak długiej trasie autobus powinien jechać co 15 minut, a nie tylko 2 na godzinę. Zanim przejedzie pół trasy to będzie zapchany, zwłaszcza w roku szkolnym. I po co przez ten dworzec?? Grunwaldzka i Bema zawsze zakorkowane.


Anuluj