22
02.06.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Czyli bida, bida, bida.
Route 66 (2025.06.02)

info

7  
  1
Może zamiast zwalać wszystko na depopulację, zastanówmy się, dlaczego mimo wszystko są miejscowości, gdzie ludzi przybywa.
(2025.06.02)

info

7  
  1
Obok mamy Gdańsk z masą ludzi, może ich zachęcajmy do osiedlania się w Elblągu, jako tańszej alternatywie? Przecież to absurd, żeby siedzieć i czekać, aż Elbląg się wyludni "bo taki jest trend", np. Rumia chyba o nim nie wie i ciągle ludności przybywa.
(2025.06.02)

info

8  
  0
Panie prezydencie niech Pan w ogóle nie pisze o zielonym budzecie chcecie robić nowe tereny zielone sadzić drzewa pytam Pana zcałą odpowiedzialnością po co????, jednr niszczycie a drugie chcecie robić. Podam tu przykład park na ul Agrykola objety opieką konserwatora zabytków zniszczony i rozjeżdzony przez samochody króe dowożą dzieci do szkoły nr3 dojazd do szkoły jest od ul Wspólnej ale przez park bilżej nie ma żadnej reakcji na zgłaszanie na policji czy straży miejskiej brak poszanowania i egzekwowania znaków drogowych policja nie reaguje bo ich dzieci chodzą do tej szkoły sami stanowią sobie prawo. Zniszczone alejki trawniki rozjechane ławki to miasto bezprawia wysłałe w tej sprawie też maila do Pana bez odpowiedzi to miasto to nie prywatny wasz folwark po co jedne niszczyć a drugie za wielkie pieniądze budować nowe to park samochodowy co robią strażnicy miejscy ??? ze nie reagują wczoraj był dzień dziecka w jednym parku impreza a w parku na Agrykola parking na trawnikach stało 40 aut gdzie sa pańskie służby?
(2025.06.02)

info

6  
  0
to są piątorzędne sprawy - najważniejsza jest duża ilość dobrze płatnych miejsc pracy, mnogość atrakcji (bo nie samym chlebem człowiek żyje), odpowiednia infrastruktura drogowa (żeby nie tracić czasu w korkach i nie rozwalać aut na dziurach) i sprawnie działająca (tele)komunikacja miejska. Wszystko to w Elblągu leży i kwiczy
Psycholoszka (2025.06.02)
Jeżeli w jednym parku pomimo znaku zakazu ruchu parkują auta na alejkach i trawnikach to znaczy w parku Dolinka nie ma znaku zakazu ruch też można parkować nie ośmieszajcie się jako władze miasta to dziki zachód za jakiś czas będziecie robić za grube tysiące rewitalizacje tego parku i będziecie się chwalić co zrobiliście a teraz to niszczyce i gnoicie za waszym przyzwoleniem
(2025.06.02)

info

6  
  1
czy Pan to w ogóle czyta?/ myślę ze nie Pan tylko wstawia liczby iporównania do lat ubiegłych to zwykły zastój to miast kona i tonie w budach i śmieciach a straż miejska chyba was pilnuje
(2025.06.02)

info

6  
  0
Taki raport, to sąd we własnej sprawie. raport powinna przygotować przynajmniej RM. Jest to tylko zmiana daty i samochwałka perpetum mobile ukazuje uśmiech utytego Missana. Urzędnik miast pracować, przez rok zbiera i dopisuje "czyny" do tego "dzieła".
(2025.06.02)

info

6  
  1
Mam retoryczne pytanie, co z tego Raportu wynika, czemu on służy, co jest celem. Brawa dla p. Redaktora, bo ważna jest analiza, wnioski, rekomendacje, a nie przepisywanie tego samego tekstu. Potem dziwimy że, że dobry w miarę kandydat przegrywa. No jak taka jest polityka na tzw. "dołach", żeby bawić się, a nie rozwijać gospodarczo to mamy co mamy. A za dwa lata znowu Jarosław wygra w cuglach. Trochę pokory, trochę merytoryki i przede wszystkim bycia gospodarzem.
(2025.06.02)

info

4  
  1
@Tak to widzę - Ty nic nie widzisz ani nie słyszysz. Tak tylko ci się wydaje.
(2025.06.02)