UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jeżeli w jednym parku pomimo znaku zakazu ruchu parkują auta na alejkach i trawnikach to znaczy w parku Dolinka nie ma znaku zakazu ruch też można parkować nie ośmieszajcie się jako władze miasta to dziki zachód za jakiś czas będziecie robić za grube tysiące rewitalizacje tego parku i będziecie się chwalić co zrobiliście a teraz to niszczyce i gnoicie za waszym przyzwoleniem


Anuluj