UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Obok mamy Gdańsk z masą ludzi, może ich zachęcajmy do osiedlania się w Elblągu, jako tańszej alternatywie? Przecież to absurd, żeby siedzieć i czekać, aż Elbląg się wyludni "bo taki jest trend", np. Rumia chyba o nim nie wie i ciągle ludności przybywa.