UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Panie prezydencie niech Pan w ogóle nie pisze o zielonym budzecie chcecie robić nowe tereny zielone sadzić drzewa pytam Pana zcałą odpowiedzialnością po co????, jednr niszczycie a drugie chcecie robić. Podam tu przykład park na ul Agrykola objety opieką konserwatora zabytków zniszczony i rozjeżdzony przez samochody króe dowożą dzieci do szkoły nr3 dojazd do szkoły jest od ul Wspólnej ale przez park bilżej nie ma żadnej reakcji na zgłaszanie na policji czy straży miejskiej brak poszanowania i egzekwowania znaków drogowych policja nie reaguje bo ich dzieci chodzą do tej szkoły sami stanowią sobie prawo. Zniszczone alejki trawniki rozjechane ławki to miasto bezprawia wysłałe w tej sprawie też maila do Pana bez odpowiedzi to miasto to nie prywatny wasz folwark po co jedne niszczyć a drugie za wielkie pieniądze budować nowe to park samochodowy co robią strażnicy miejscy ??? ze nie reagują wczoraj był dzień dziecka w jednym parku impreza a w parku na Agrykola parking na trawnikach stało 40 aut gdzie sa pańskie służby?