UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Może zamiast zwalać wszystko na depopulację, zastanówmy się, dlaczego mimo wszystko są miejscowości, gdzie ludzi przybywa.
Może zamiast zwalać wszystko na depopulację, zastanówmy się, dlaczego mimo wszystko są miejscowości, gdzie ludzi przybywa.