UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Obok mamy Gdańsk z masą ludzi, może ich zachęcajmy do osiedlania się w Elblągu, jako tańszej alternatywie? Przecież to absurd, żeby siedzieć i czekać, aż Elbląg się wyludni "bo taki jest trend", np. Rumia chyba o nim nie wie i ciągle ludności przybywa.


Anuluj