Wybrany wątek opinii

Polacy stali się zakladnikami we własnym kraju. Większość Polaków musi płacić haracze i benefity na ludzi pis.
Tak to widzę (2025.06.02)
@Tak to widzę - Ty nic nie widzisz ani nie słyszysz. Tak tylko ci się wydaje.
(2025.06.02)
Powrót do komentarzy