UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
czy Pan to w ogóle czyta?/ myślę ze nie Pan tylko wstawia liczby iporównania do lat ubiegłych to zwykły zastój to miast kona i tonie w budach i śmieciach a straż miejska chyba was pilnuje
czy Pan to w ogóle czyta?/ myślę ze nie Pan tylko wstawia liczby iporównania do lat ubiegłych to zwykły zastój to miast kona i tonie w budach i śmieciach a straż miejska chyba was pilnuje