30
29.05.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@A2025 - Tusk dorwał się do władzy i wszystko stanęło.
Realista. (2025.05.30)
@Netkot - Czwarty, czyli 2021? Przecież sam przrkok skończono 17.09 2022r, bredzisz facet.
Gleboka czerwona Myśł. (2025.05.30)
@Zielarski - Prace są na rzece, nie na kanale. Poza tym, obecność metali ciężkich i zanieczyszczeń nie wyklucza obecności życia w rzece. Osady denne są toksyczne, są klasyfikowane jako odpada szczególnie niebezpieczny zgodnie z naszym prawem.
Bumbum1 (2025.05.30)
Taaa... za pisssu było kryształowo- sprzedawanie wiz, przekręty na kasę, wille plus- Ameryka, prawda?
jdh,lhjd (2025.05.30)
@Realista. - Myślisz, że jesteś jednym z niewielu oświeconych i masz jedyna słuszna racje, a prawda jest taka, że jesteś jednym z wielu osiołków. Dałeś się zrobić propagandzie o wielkim Jarku i Donaldzie Klusku, jako dwóch przeciwstawnych siłach, które walcza, o dziwo, każda z nich o dobro Polski. I ty dałeś się postawić po jednej stronie i oni podświadomie wtłoczyli ci do łebka, że masz za tego Kluska walczyć i pokonywać żołnierzy wielkiego Jarka. Oni toba rzadza i to tak, że ty nawet nie jesteś tego świadomy. Nie jesteś, bo już nie myślisz sam. Oni myśla za ciebie. A ty sie ich słuchasz. Do tego postawili ci dwóch wrogów: erłokołchoz i putlera. I oni ci mówia, którego masz się bać, a którego masz popierać. Ty się boisz i nienawidzisz zarazem i o to im chodzi, bo w emocjach jesteś podatny na to co podświadomie każa ci robić. Przejrzyj na oczy, bo jesteś sterowany.
nie_uwierzysz_ale_tak_jest (2025.05.30)
@Gleboka czerwona Myśł. - "Czwarty, czyli 2021? Przecież sam przrkok skończono 17.09 2022r, bredzisz facet. " napisałem czwarty, bo leci czwarty. czyli 2022,od tego czasu nie usunięto wałów ziemnych w torze wodnym - nawet nie tknięto. Dopiero niedawno coś się ruszyło - o ironio za Tuska, ciekawe, co nie. A przekopu nie skończono, bo to bubel konstrukcyjny.
Netkot (2025.05.30)
A jak to się ma do ustawy o odpadach ? Składowanie ziemi na polu w ilościach powyżej 200 kg / m2 wymaga decyzji środowiskowej. W przeciwnym wypadku to chyba jest niezgodne z ustawą? Czy to co się tam dzieje jest legalne ?
Lemur (2025.05.31)

info

3  
  0
Zatem winien Urząd Morski w Gdyni.
RomanR (2025.06.01)

info

1  
  1
2 mld w błoto pisioska propaganda
(2025.06.04)

info

0  
  3
@Netkot - A ty wierzysz, że tu coś przypłynie? A ja myślę, że to pogłębianie toru wodnego to jest c. d.wyrzucania pieniędzy w błoto. Ta inwestycja jest robiona od początku, żeby osiągnąć cel polityczny, a nie ekonomiczny.
Edzik (2025.06.06)