UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Netkot - A ty wierzysz, że tu coś przypłynie? A ja myślę, że to pogłębianie toru wodnego to jest c. d.wyrzucania pieniędzy w błoto. Ta inwestycja jest robiona od początku, żeby osiągnąć cel polityczny, a nie ekonomiczny.

Edzik