A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Znawca - Dokładnie to jest skumulowany odpad bardzo niebezpieczny (pamiętacie jaka czysta była rzeka w latach 1970-1990,nos trzeba było zatykać). Teraz wywalają na pole i potem rolnik na rynek warzywa, zborze - takie polskie jak sól drogowa w chlebie. PISowi oczywiście nie przeszkadza oczywiście, oni z tych źródeł nie jedzą. O ironio, a ich wyborcy i my z rynki już tak.
Zaczyna sie jak z autostradami na Euro - 2012 - Chińczyki w panice wiali widząc bezradność rządu, to są space ignoranctwa I nieprzestrzegania jakichkolwiek umów instrukcje płyną z tego samego kierunku co emigranci, chemiczne odpady, tysiące opon składanych I pòźniej podpalanych - powiedzmy stop tym rządzącym !!! bardziej jaskrawych przykładów niszczenia kraju nie potrzebujemy.
Głosuj zatem na PiS
@Znawca - Na razie to nie jest urobek z dna, tylko w wiekszości czyszczą boki po poszerzeniu przy larsenach.
@Znawca - Metal ciężki to chyba cię w głowę uderzył, gdyby tak było to żadnego życia by w kanale i zalewie nie było Może ty już z domu nie wychodź bo sie spalinami otrujesz
@Zielarski- gdyby tak było jak sądzisz, w kolejce po ten żyzny urobek stali by wszyscy działkowicze i ogrodnicy
@Na ratunek - Tak jest, niech rządzą ci co wspaniale zarządzali stadniną w Janowie rujnując jej wieloletni dorobek, twórcy wież ostrołęckich produkujących miliony megawatów dla Izer, budowniczy super promu który hula po morzach świata, przekopu bez toru wodnego itd. itp.
Ciekawe kiedy znajdą jakieś nieboszczyki... Kwestia czasu...
Co się zadziało, że postęp prac mocno zwolnił? Już drugi rok na rzecze, w Nowakowie, jest duże zwężenie utrudniające ruch na wodzie.
@A2025 - "Już drugi rok na rzecze, w Nowakowie, jest duże zwężenie utrudniające ruch na wodzie. " ??? Czwarty, czwarty rok, a nie drugi. To PIS nie skończył i zostawił