UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Netkot - A ty wierzysz, że tu coś przypłynie? A ja myślę, że to pogłębianie toru wodnego to jest c. d.wyrzucania pieniędzy w błoto. Ta inwestycja jest robiona od początku, żeby osiągnąć cel polityczny, a nie ekonomiczny.

Edzik

Anuluj