UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@Gleboka czerwona Myśł. - "Czwarty, czyli 2021? Przecież sam przrkok skończono 17.09 2022r, bredzisz facet. " napisałem czwarty, bo leci czwarty. czyli 2022,od tego czasu nie usunięto wałów ziemnych w torze wodnym - nawet nie tknięto. Dopiero niedawno coś się ruszyło - o ironio za Tuska, ciekawe, co nie. A przekopu nie skończono, bo to bubel konstrukcyjny.
Netkot