UWAGA!
[X]lub zarejestruj konto na portElu.
@Realista. - Myślisz, że jesteś jednym z niewielu oświeconych i masz jedyna słuszna racje, a prawda jest taka, że jesteś jednym z wielu osiołków. Dałeś się zrobić propagandzie o wielkim Jarku i Donaldzie Klusku, jako dwóch przeciwstawnych siłach, które walcza, o dziwo, każda z nich o dobro Polski. I ty dałeś się postawić po jednej stronie i oni podświadomie wtłoczyli ci do łebka, że masz za tego Kluska walczyć i pokonywać żołnierzy wielkiego Jarka. Oni toba rzadza i to tak, że ty nawet nie jesteś tego świadomy. Nie jesteś, bo już nie myślisz sam. Oni myśla za ciebie. A ty sie ich słuchasz. Do tego postawili ci dwóch wrogów: erłokołchoz i putlera. I oni ci mówia, którego masz się bać, a którego masz popierać. Ty się boisz i nienawidzisz zarazem i o to im chodzi, bo w emocjach jesteś podatny na to co podświadomie każa ci robić. Przejrzyj na oczy, bo jesteś sterowany.
nie_uwierzysz_ale_tak_jest