UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Na ratunek - Tak jest, niech rządzą ci co wspaniale zarządzali stadniną w Janowie rujnując jej wieloletni dorobek, twórcy wież ostrołęckich produkujących miliony megawatów dla Izer, budowniczy super promu który hula po morzach świata, przekopu bez toru wodnego itd. itp.