UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Zielarski- gdyby tak było jak sądzisz, w kolejce po ten żyzny urobek stali by wszyscy działkowicze i ogrodnicy
.,.,.,
@Zielarski- gdyby tak było jak sądzisz, w kolejce po ten żyzny urobek stali by wszyscy działkowicze i ogrodnicy
.,.,.,