UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Zielarski- gdyby tak było jak sądzisz, w kolejce po ten żyzny urobek stali by wszyscy działkowicze i ogrodnicy

.,.,.,

Anuluj