Wybrany wątek opinii
Zaczyna sie jak z autostradami na Euro - 2012 - Chińczyki w panice wiali widząc bezradność rządu, to są space ignoranctwa I nieprzestrzegania jakichkolwiek umów instrukcje płyną z tego samego kierunku co emigranci, chemiczne odpady, tysiące opon składanych I pòźniej podpalanych - powiedzmy stop tym rządzącym !!! bardziej jaskrawych przykładów niszczenia kraju nie potrzebujemy.
Do moderacji
Odpowiedz
18
12
@Na ratunek - Tak jest, niech rządzą ci co wspaniale zarządzali stadniną w Janowie rujnując jej wieloletni dorobek, twórcy wież ostrołęckich produkujących miliony megawatów dla Izer, budowniczy super promu który hula po morzach świata, przekopu bez toru wodnego itd. itp.
Do moderacji
Odpowiedz
12
5