UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Na ratunek - Tak jest, niech rządzą ci co wspaniale zarządzali stadniną w Janowie rujnując jej wieloletni dorobek, twórcy wież ostrołęckich produkujących miliony megawatów dla Izer, budowniczy super promu który hula po morzach świata, przekopu bez toru wodnego itd. itp.


Anuluj