35
20.05.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Wydłużyc pasy do skrętu w lewo i prawo od strony Brzeskiej.
bra (2025.05.20)

info

4  
  4
Trzaskowski, siódmy raz już dziś zmieniasz zdanie i pogląd. Przestań.
(2025.05.20)
Byle tylko nie rondo...
(2025.05.20)

info

2  
  2
To będzie wina tóska
(2025.05.20)
Dlaczego Tusk kłamie? Miały wygrywać polskie firmy! A w Elblągu rządzonym przez lata przez PO, wygrywa turecka firma ze swoimi tramwajami. #trzasknask
(2025.05.20)

info

5  
  10
Torowisko przy ogrodach to jest tragedia. Co to za patałachy robiły. Zawieszenie można urwać. Remont był rok jakieś rok temu. Ktoś złożył reklamację?
Bombaj (2025.05.21)
Tam nie ma pasów ruchu, więc tego, który był z lewej strony. Ludzie, którzy złośliwie podjeżdżają z boku, nie dając możliwości ominięcia nierówności, nie zdają sobie sprawy, że wykonują manewr wyprzedzania na skrzyżowaniu, rażąco łamiąc w ten sposób przepisy.
(2025.05.21)
POrąbane mają niektórzy berety POrządnie.
(2025.05.21)
A polski węgier ma jakieś zdanie, czy musi je ustalić, dostać decyzję?
(2025.05.21)
@Bombaj - Takie jak ty.
(2025.05.21)