Wybrany wątek opinii
Pełno pacjentów omija ten uskok przejeżdżając przez skrzyżowanie. Ostatnio gdy pojechałem prosto, omało z boku we mnie nie wjechał osobnik omijający. Co wtedy? Kogo jest wina przy tej kolizji
Do moderacji
Odpowiedz
6
36
Jego bo zmienił "pas ruchu" a ty pozostałeś na swoim
Do moderacji
Odpowiedz
9
5
To będzie wina tóska
Do moderacji
Odpowiedz
3
3
Tam nie ma pasów ruchu, więc tego, który był z lewej strony. Ludzie, którzy złośliwie podjeżdżają z boku, nie dając możliwości ominięcia nierówności, nie zdają sobie sprawy, że wykonują manewr wyprzedzania na skrzyżowaniu, rażąco łamiąc w ten sposób przepisy.
Do moderacji
Odpowiedz
3
3
To chyba światła nie działały, bo do skrętu w lewo jest osobny pas, a jadąc prosto musiałby cię wyprzedzić po prawej, by pojawić się z boku😉
Do moderacji
Odpowiedz
0
0