Wybrany wątek opinii

Pełno pacjentów omija ten uskok przejeżdżając przez skrzyżowanie. Ostatnio gdy pojechałem prosto, omało z boku we mnie nie wjechał osobnik omijający. Co wtedy? Kogo jest wina przy tej kolizji
(2025.05.20)
Jego bo zmienił "pas ruchu" a ty pozostałeś na swoim
(2025.05.20)
To będzie wina tóska
(2025.05.20)
Tam nie ma pasów ruchu, więc tego, który był z lewej strony. Ludzie, którzy złośliwie podjeżdżają z boku, nie dając możliwości ominięcia nierówności, nie zdają sobie sprawy, że wykonują manewr wyprzedzania na skrzyżowaniu, rażąco łamiąc w ten sposób przepisy.
(2025.05.21)
To chyba światła nie działały, bo do skrętu w lewo jest osobny pas, a jadąc prosto musiałby cię wyprzedzić po prawej, by pojawić się z boku😉
Chyba ty (2025.05.26)
Powrót do komentarzy