UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Torowisko przy ogrodach to jest tragedia. Co to za patałachy robiły. Zawieszenie można urwać. Remont był rok jakieś rok temu. Ktoś złożył reklamację?
Bombaj
Torowisko przy ogrodach to jest tragedia. Co to za patałachy robiły. Zawieszenie można urwać. Remont był rok jakieś rok temu. Ktoś złożył reklamację?
Bombaj