UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Torowisko przy ogrodach to jest tragedia. Co to za patałachy robiły. Zawieszenie można urwać. Remont był rok jakieś rok temu. Ktoś złożył reklamację?

Bombaj

Anuluj