A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Nawrocki uspokój się
Chyba cię pogrzało widać, że samochodem nie jeździsz, więc proponuję przejsc się na rondo przy moście unii i zobaczyć co tam się dzieje w godzinach szczytu
Przebudowa tego skrzyżowania to krok w dobrym kierunku, ale szkoda, że miasto zabrało się za ten temat dopiero teraz. Od lat mieszkańcy narzekali na trudności w ruchu, a komunikacja tramwajowa wymagała porządnej modernizacji. Dobrze, że inwestycja obejmuje nie tylko poprawę organizacji ruchu, ale także unowocześnienie infrastruktury - nowe wagony to coś, na co czekaliśmy. Oby wykonawca wywiązał się z obietnicy i zminimalizował utrudnienia latem, bo zamknięcie torowiska w wakacje zawsze budzi kontrowersje.
Kto robił i odbierał przejazdy przez tory Dąbka Odrodzenia Ogólna Jana Pawła II przecież tam szyny wystają 10cm nad asfalt. POprawcie to jak najprędzej bo szkoda zawieszenia w samochodach. Takie to są remonty PO Elbląsku.
A nie można tam zrobić ronda? Tylko te głupie światła które zatrzymują ruch...
Może przy okazji warto pomyśleć o cywilizacji pobliskiego Targowiska, czyli wiekszym terenie pod dachem wzorem sopockiego, poprawy estetyki sklepików, ogrodzeniu całości i przeznaczeniu terenu miedzy rynkiem, a Brzeską pod zabudowę. I pytanie, czy rzeczywiście rynek miejski musi zajmować aż tak duży cenny miejski teren. Może pomyśleć o drugim jak przed laty Rynku na wolnych terenach po dawnym Zamechu między Grunwaldzką, Fabryczną, Malborską, a torami.
Przebudowa z prawie 4 banki a nic się nie zmieni i falek będziemy stać w ogromych korkach?
@Tak było - W strasznym tempie zmniejsza się liczba firm. Do końca kadencji koalicji 13 grudnia mało która zostanie.
Tam cmentarz jest, madame... Czy na grobie swojej babki też postawiłbyś budynki?