Wybrany wątek opinii

Kto robił i odbierał przejazdy przez tory Dąbka Odrodzenia Ogólna Jana Pawła II przecież tam szyny wystają 10cm nad asfalt. POprawcie to jak najprędzej bo szkoda zawieszenia w samochodach. Takie to są remonty PO Elbląsku.
(2025.05.20)
POrąbane mają niektórzy berety POrządnie.
(2025.05.21)
Powrót do komentarzy