Wybrany wątek opinii
Kto robił i odbierał przejazdy przez tory Dąbka Odrodzenia Ogólna Jana Pawła II przecież tam szyny wystają 10cm nad asfalt. POprawcie to jak najprędzej bo szkoda zawieszenia w samochodach. Takie to są remonty PO Elbląsku.
Do moderacji
Odpowiedz
11
8
POrąbane mają niektórzy berety POrządnie.
Do moderacji
Odpowiedz
2
2