Wybrany wątek opinii
Torowisko przy ogrodach to jest tragedia. Co to za patałachy robiły. Zawieszenie można urwać. Remont był rok jakieś rok temu. Ktoś złożył reklamację?
Do moderacji
Odpowiedz
4
1
@Bombaj - Takie jak ty.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0